KONST / Litografier / Färglitografi 10266041
nr 1026 6041
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Onumrerad, motivet: 42x28
Kondition: oramad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 mars 2016
kl 21:02:34
100 kr
250 kr
350 kr
Peter Dahl (f. 1934)